Hizmetlerimiz

sizlere profesyonel olarak sunduğumuz hizmetler

Web Tasarım Hizmetleri

Güncel tasarımlar, hızlı açılan sayfalar ve kaliteli işçilik. İşte bizim Web hizmetimizin 3 temel yapıtaşı. Ekibimizin oldukça gelişmiş Web tecrübesi sayesinde bu alanda sizlere profesyonel çözümler sunarak en güzel web sitesini en uygun fiyata en kısa sürede teslim ediyoruz. Üstelik yıl içindeki revizeler bizden.

E-Ticaret Sitesi

Globalleşen çağa ayak uydurarak ürünlerinizi satabileceğiniz bir E-ticaret sitesi tasarlıyoruz. Size hediye ettiğimiz kullanımı kolay bir admin paneli ile dilediğiniz zaman stoğunuza bakabilecek, ürün ekleyecek veya çıkarabileceksiniz. Bu gelişmiş ve kullanımı kolay E-ticaret sitesi bizden, ürünlerinizi satmak sizden.

Mobil Uygulama

Aklınızdaki bir projeyi veya sitenizi mobil ortama taşımak için doğru yerdesiniz. React Native veya Flutter gibi güncel teknikleri kullanarak sizi mobil ortamla buluşturuyoruz. iOS ve Android platformlara uygulama geliştirerek hayalleriniz gerçekleştiriyor memnun kalmanız için 7/24 çalışıyoruz.

Kurumsal Kimlik Çalışması

Firmanızda eksik olan bir şeyler mi var? Kartvizit gibi, ya da bir afiş? Logonuzu ve firma adınızı gönderin, size özel çalışmalar yaparak beğendiğiniz tasarımı bastırıp adresinize teslim edelim. Logom da yok derseniz, o işin en sevdiğimiz kısmı. Size özel logo tasarlayıp firmanızın kurumsal kimliğe ilk adımını atalım.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Facebook, Instagram veya Twitter... İstekleriniz doğrultusunda firmanınzın sosyal medya yönetim kısmını tamamen üstleniyor ve bu işi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. İstediğiniz zaman dilimlerinde sizin için hazırladığımız post'ları paylaşarak profesyonel bir sosyal medya hizmeti sunuyoruz.

SEO Hizmeti - Siteniz Üstte Olsun

Gerçek açılımı "Search Engine Optimization" olsa da biz buna "Sitem Üstte Olsun" demeyi daha çok seviyoruz. Dediğimizi yapıyor, sitenizi en üst sıralara yani layık olduğu konuma çıkarıyoruz. Profesyonel SEO çalışmaları biraz zaman alabilir, evet. Fakat meyvelerini vermeye başladığında beklediğinize değdiğini hissedeceksiniz.

Otomasyon Programlama

Stokta kaç ürün var? 10 numaralı masanın siparişi nedir? Gibi sorularınızı çalışanlarınıza değil, sizin için yazdığımız otomasyon programına sorun. Bu programlar sayesinde firmanızda işleri takip etmeniz artık daha kolay olacak. Sitemizdeki otomasyon yazılımlarını inceleyin, bunların dışında bir yazılım lazım ise lütfen bize ulaşıp fikrinizi anlatın. Sizin için yazalım.